Hřiště na street workout domů? I tohle je cesta

Hřiště na street workout domů? I tohle je cesta

Workoutová hřiště rostou, tempo a zájem o trénink s vlastním tělem se zvyšuje. Mezi osvědčené firmy na českém trhu vstupují noví hráči, kteří mají stejný směr, jen se snaží být v něčem jiní, odlišní. Jednou takovou firmou je Workoutland.cz, který za minulý rok stihl pokrýt mapu hřišť v Česku více než dvaceti konstrukcemi. Ačkoliv jde hlavně o mužskou záležitost, tuhle firmu reprezentuje také opačné pohlaví, v tomto případě žije pro street workout Michaela Vrbová. (různé sestavy hřišť najdete ve fotogalerii)

Na trhu se zabydlujete, jakou máte zkušenost, co chtějí zákazníci nejvíce?

Největší poptávka je po individuálním řešení, každé z našich hřišť je originálem. Všechny prvky sami navrhujeme a vyrábíme v našem výrobním provozu, a díky tomu jsme schopni splnit téměř jakékoliv požadavky. Pak je to rychlost, s jakou sestavu vyrobíme a postavíme. Dále také spektrum prvků.

Jak dlouho trvá stavba hřiště?

V běžných podmínkách stojí hřiště za 6 týdnů od podepsání objednávky.

Chystáte novinky pro rok 2017?

Novinky máme hned dvě a těmi jsou domácí HOBBY sestavy a nová produktová řada sestav VARGIO I určených do interiéru. HOBBY je sestava pro běžné každodenní cvičení, kterou si může pořídit domů každý. Materiálem, volbou prvků a rozměry je uzpůsobena podmínkám použití v domácnosti a je tak ideální především k rodinným domům, do zahrady, ale i k soukromým objektům jako jsou penziony, kempy a na další místa. Reagujeme tak na poptávku zákazníků, kteří chtějí cvičit kdykoliv a v pohodlí domova.

VARIO I jsou určené hlavně fitness centrům, posilovnám a tělocvičnám. Jelikož je workout a kalistenika trendy záležitost, jsou dnes fitka bez workoutové konstrukce trochu out, a právě pro ně je vhodné VARAIO I. Navíc sestavy jsou na rozdíl od strojů bezúdržbové, v podstatě nezničitelné a výrazně šetří místo. Jsou vyrobeny z lehčích materiálů, obsahují řadu různých prvků, jako jsou hrazdy s variabilní výškou a úchopem, bradla, posilovací lavice a další, díky kterým si na nich zacvičí mnoho lidí najednou.

Co se vám líbí na workoutu?

Na workoutu se nám líbí především to, že je pro každého od sportovních začátečníků po profesionály. Na sestavě si zacvičí každý od teenagera po seniora, každý dle své vlastní kondice a to je na tomto sportu krásné. Navíc je to skvělá zábava pro mládež, která tak má náplň volného času na místo sezení u PC nebo hůř, v hospodě. Venkovní tělocvičny jsou navíc volně přístupné všem, zdarma v nich můžete strávit třeba půl dne, nebo jen pár minut, což je v dnešní době také výjimečné.

KDO JE WORKOUTLAND.CZ?

  • Konstrukce a jednotlivé prvky vyvíjíme a za využití nejmodernějších technologií a materiálů vyrábímev našem vlastním výrobním provozu.
  • Sestavy jsou modulární a lze je kdykoliv libovolně doplňovat o další prvky a rozšiřovat tak spektrum využití.
  • Komplexní řešení sportovišť od návrhu po finální realizacijiž do 6 týdnů od objednávky.
  • Možnost barevného provedení dle požadavků zákazníka.
  • Každý prvek splňuje přísné podmínky certifikace dle noremČSN EN 16630:2015, ČSN EN ISO 9001:2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.
  • Možnost úpravy dopadové plochy.
  • Konstrukce jsou zcelabezúdržbové a odolají vandalům.
  • Individuální přístup a řešení na míru zákazníka.
  • Spektrum sestav pro domácnost, indoor i outdoor.

Workoutová hřiště a fitness doplňky sportovní značky Workoutland.cz jsou vhodná pro každého příznivce aktivního odpočinku. Umožňují procvičení celého těla pouze za pomoci vlastní tělesné hmotnosti, a proto je mohou využívat všichni bez rozdílu věku a fyzické kondice. Stavíme hřiště pro obce, města, školy, parky, sportovní a zájmové kluby, bazény, kempy a soukromé objekty po celé ČR. Hřiště jsou plně modulární a lze je libovolně doplňovat o další prvky a rozšiřovat tak jejich spektrum využití.

Celý článek: 6.2.2017, http://streetworkout.cz/hriste-na-street-workout/