Doplňkový sortiment k nákupním vozíkům transportním vozíkům

Nákupní vozík je vizitkou každé prodejny a prostředkem, který zákazníkům usnadňuje nakupování. Nabízíme doplňky a příslušenství, které prodlouží životnost vozíku nebo rozšíří možnosti jeho využití.

ZÁLOHOVACÍ SYSTÉMY

Zálohovací systémy pomáhají udržovat pořádek v parkovacím stání a jsou účinnou ochrannou před krádežemi. Dodáváme několik variant systémů v základních barvách, na přání zákazníka zajistíme produkty ve škále barev RAL.

 

MADLA A REKLAMNÍ NOSIČE

Madla slouží nejen k ovládání nákupních vozíků a k umístění plochy pro zálohovací systém, ale lze je využít také jako flexibilní reklamní nosič. Dodáváme v několika tvarových, barevných a rozměrových variantách.

 

KOLEČKA

Výběr kvalitních koleček v základní variantě nebo ve variantě s drážkami pro pojízdné schody a chodníky. Dodáváme i speciální kolečka obohacená o příslušenství, jako jsou brzdy či pojistky, určené pro speciální provozy.

 

DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Dále dodáváme další varianty příslušenství, jako jsou dětské sedačky s plastovým sedátkem ve škále barev RAL, háčky na tašky, oddělovače nákupu, ochranné prvky na namáhané části koše, pojízdné podvozky pro plastové košíky a další doplňky.