Interiérové obchodní zařízení pro malé a střední prodejny pro velkoobchody na míru pro designové a speciální prodejny

Přinášíme kompletní sortiment obchodního zařízení. Dodáváme kvalitní vstupní zóny pro snadný příchod zákazníků do prodejny, ucelený sortiment směrových systémů, informační a cenové značení navržené s ohledem na atraktivitu zboží a skladbu produktů. Pro prodej speciálních artiklů dodáváme atypické vybavení ve variabilním a tvarovém provedení podle individuálních potřeb zákazníka.


Chcete vědět více nebo přímo zaslat poptávku?

Stačí nám poslat krátkou zprávu a ozveme se Vám!

VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ ZÓNY

Moderní a certifikované turnikety pro obchod umožňují pohodlný vstup a východ z prodejny a zároveň zamezují nežádoucímu opuštění prodejny například v případě krádeže. Zařízení pro personální vstup dodáváme i do dalších prostor se zvýšeným pohybem lidí, jako jsou administrativní, bankovní a správní budovy, sportovní areály, bazény, wellness resorty, letiště a další objekty s podobným charakterem. Pro prostor vybereme nejvhodnější řešení odpovídající požadavkům zákazníka, použití a cenovým podmínkám. Produkty dodáváme s různou povrchovou úpravou a barevným provedením dle vzorníku RAL.

 

DĚLICÍ STĚNY A ZÁBRADLÍ

Zařízení slouží k efektivnímu řízení a vedení zákazníka v prostoru prodejny a k účelnému oddělení prodejní plochy od zázemí.

Dělicí stěny

Modulární stěny pro spolehlivé oddělení nejen prodejních prostor. Tvořené ocelovými sloupky s obdélníkovou krytkou patky z tvrzeného polykarbonátu s plexi nebo drátěnou výplní. Provedení v povrchové úpravě chrom s možností barevného provedení dle vzorníku RAL.

 

Vodící zábradlí

Vodící zábradlí se vyznačuje vysokou variabilitou a jednoduchost montáží. Ocelové sloupky s obdélníkovou krytkou patky z tvrzeného polykarbonátu. Sloupky jsou s vodorovnou trubkou spojeny plastovou objímkou v šedé barvě. Základní provedení v povrchové úpravě chrom s možností barevné varianty dle vzorníku RAL.

 

Ochranné prvky a doplňky

Nabízíme nárazové ochrany z nerezu a další ochranné prvky.

 

POKLADNÍ BOXY

Pokladní boxy jsou navrženy vždy s ohledem na optimální obsluhu pro pokladní a zároveň rychlé a pohodlné odbavení zákazníka. Menším prodejnám a cenově orientovaným zákazníkům nabízíme pokladní boxy bez pohyblivého pásu. Do středních prodejen, supermarketů a hypermarketů dodáváme boxy s pohyblivým dopravníkovým pásem. Pokladní boxy jsou dodávány v tvarových, rozměrových a barevných variantách na přání zákazníka. Samozřejmostí je nabídka volitelného příslušenství jako je ochranné plexi, držák platebního terminálu, držák monitoru, mincovník a další.

 

NAVIGAČNÍ SYSTÉMY

Navigační systémy jsou klíčové pro efektivní prezentaci akčních nabídek, informací o produktech a dalších informací pro zákazníky a zaměstnance. Doplněné o příslušenství je lze využít také ke značení prodejních a skladových regálů. Dodáváme portfolio produktů v řadě tvarových, materiálových a rozměrových variant a barev.

Světelné a zvukové navigační systémy

Prémiové jednostranné nebo oboustranné pokladní osvětlení kombinující technologii LED, dlouhou životnost a nejmodernější design pro rychlou a snadnou indikaci pokladního boxu s možností doplnění o zvukovou signalizaci. Dodáváme i varianty s klasickou technologií žárovkového osvětlení. Světla jsou dodávána se snadno čitelným potiskem a ovládáním.

 

Plakátové rámečky a cenovky

Tvarově stabilní rámy se zaoblenými rohy umožňují hlavně snadnou výměnu plakátu. Produkty jsou vyrobeny z nerozbitného plastu a odolají i nešetrnému zacházení. Dodáváme je ve standardních formátech i dalších variantách na přání zákazníka. Barevné provedení je možné zvolit dle vzorníku RAL. S pomocí škály doplňků je lze využít v oblasti značení prodejních a skladových regálů, pro prezentaci cen a k dalším účelům.

 

Plakátové a listovací stojany

Praktické stojany slouží ke zvýraznění akčních nabídek či prezentaci ceny za výrazné úspory místa. Jsou správnou volbou tam, kde není vhodné umístění samostatného rámečku. Stojany s pevnou i variabilně nastavitelnou výškou dodáváme ve standardních formátech a barevném provedení dle vzorníku RAL.

 

Závěsné plakátové lišty

Modulární systém hliníkových a plastových lišt je vhodný pro místa, kam nelze umístit informační stojany. Systém je jednoduchý na montáž i obsluhu a výrazně šetří místo. Spolu se spojovacími a závěsnými prvky lze vytvořit libovolnou délku lišty.

 

Zaklapávací rámy

Klasické hliníkové rámy s antireflexní ochrannou folií pro jednouchou výměnu plakátů. Dodáváme v různých rozměrových, tvarových a barevných variantách včetně speciálního provedení s bezpečnostním zámkem.

 

OSTATNÍ A ATYPICKÉ VYBAVENÍ

Stojany na žvýkačky, cigaretové boxy, stojany na tisk a další vybavení a různé konstrukční a zámečnické prvky dle specifických požadavků klienta. Rovněž nabízíme produkty pro interiéry pekařských a cukrářských prodejen a lahůdkářství a dalších speciálních provozů. Pro více informací kontaktujte naše obchodníky.