Regály s maximálně praktickými vlastnostmi pro skladové prostory výrobní provozy archivy maloobchod a velkoobchod nemocnice knihovny kanceláře garáže dílny

Regály pro sklad z vysoce pevnostní oceli se vyznačují velkou nosností, odolností prvků vůči vnějším vlivům a stabilitou. Nabízíme stavebnicové, nastavitelné konstrukce nebo pevné monolitové regály s různou povrchovou úpravou - od zinkování po lakování. Díky variabilnímu provedení a širokému spektru variant jsou vhodné pro firemní sklady, výrobní provozy, administrativní prostory i soukromé využití.


Chcete vědět více nebo přímo zaslat poptávku?

Stačí nám poslat krátkou zprávu a ozveme se Vám!

POLICOVÉ REGÁLY

Regály dodáváme ve variantách s nosností polic od 120 do 450 kg a s možností variabilního výškového nastavení polic. Jsou vhodné pro skladování drobného sortimentu, food a non food artiklů i těžkých materiálů. Doplněné o příslušenství umožňují uskladnění položek atypických rozměrů, jako jsou díly automobilového průmyslu, pneumatiky, textil včetně zavěšených oděvů, součásti pro elektrický a instalatérský průmysl a mnoho dalšího. Díky atraktivnímu pozinkovanému designu jsou ideální pro využití ve veřejných prostorech, jako jsou prodejny, knihovny či kanceláře.

PALETOVÉ REGÁLY

Paletové regály pro ukládání a skladování palet se využívají hlavně ve skladech průmyslových závodů či zázemí velkoobchodů. Uložení do regálu a další manipulace s položkou je prováděna pomocí vysokozdvižného vozíku. Nabízíme řadu variant o různých rozměrech a nosnosti.

 

POSUVNÉ REGÁLY

Posuvné regály jsou vhodné pro uložení dokumentů a kancelářských šanonů. Výhodou mobilních regálů je především významná úspora skladovací plochy a snadná manipulace. Montáž nevyžaduje stavební úpravy, panely s kolejnicemi se pokládají na stávající podlahu. Nabízíme v několika barevných variantách, které se hodí do každého interiéru.

 

DOPLŇKY

Šikmé police včetně varianty s pojezdovými lištami, sortiment háčků, dělící mřížky, úložné boxy v různých materiálových a rozměrových variantách včetně řady plastic line s výběrem barevné varianty pro přehlednější řazení sortimentu a další příslušenství.