Zakázková kovovýroba pro průmyslové závody pro skladové plochy manipulační techniky logistických zařízení

Moderní průmyslový provoz se specializací na sériovou i zakázkovou kovovýrobu. Ucelený sortiment výrobků pro průmyslové a skladové plochy, který pomůže zefektivnit výrobní a logistické procesy vaší firmy. Sofistikovaná výrobní technologie a vlastní konstrukční kancelář umožňuje přinášet individuální řešení pro nejnáročnější zákazníky.

inlineSliderAutoTime


Individuální řešení

Sortiment zařízení pro logistiku výroby, provozů a skladových prostor. Specializujeme se na individuální řešení a technické úpravy dle přání zákazníka.

Realizace zakázky

Prioritou je vždy nejvyšší kvalita produktů a rychlost dodání. Díky vlastní projekční činnosti a použité technologii dokážeme pružně a v krátkém čase reagovat na individuální požadavky zákazníků.

Využití a obsluha

Výrobky jsou optimalizovány k využití ve většině průmyslových provozů. Přinášíme ucelené portfolio produktů určených jak k ruční manipulaci, tak k průmyslové mechanizaci.

Zpracovávané materiály

Specializace na zakázkovou výrobu a zpracování kovů, běžné oceli, nerezu a hliníku.

Doprovodné služby

Na přání zákazníka doručíme výrobky na požadovanou adresu naší autodopravou. Součástí služeb je profesionální záruční a pozáruční servis zařízení.

Množství a cena

Výroba již od jednoho kusu za příznivé ceny. Cenové podmínky jsou řešeny vždy po dohodě s našimi obchodními zástupci.Chcete vědět více nebo přímo zaslat poptávku?

Stačí nám poslat krátkou zprávu a ozveme se Vám!