Přeskočit na obsah

Obchodní regály a vybavení prodejen

Využití prodejní plochy na maximum nikdy nebylo snazší. Vaši prodejnu i venkovní prostory vybavíme od základu do posledního šroubku. A to včetně propracované vizualizace.

Rovnou poptat řešení

Objevte obchodní regály pro malé i velké prodejny

Modulární design nabízí téměř neomezenou variabilitu a praktičnost

S praktickými a vzájemně propojitelnými variantami jsou vaše možnosti takřka nekonečné. Vybrat si můžete z přístěnných, oboustranných nebo rohových variant pro prezentaci potravin, elektroniky, oblečení a dalšího zboží. Naše regály vynikají vysokou pevnosti, stabilitou a kvalitou zpracování.

A to platí i pro regálové systémy pro velké prodejny, díky nimž maximálně využijete obchodní plochy supermarketů a hypermarketů. Získáte od nás kompletní návrh vhodného systému včetně doplňků a jeho rozložení pro nejlepší prezentaci food i non-food zboží. Kromě regálů v základní bílé barvě, můžete vybírat z široké palety příplatkových barev dle vzorníku RAL.

Moderní a designové regály nechybí v naší nabídce. Sledujeme maloobchodní trendy a ty promítáme do návrhů na míru. Dovolte, aby designové dřevěné prvky, nebo prosvícená plexiskla vstoupily do interiérů vašich prodejen. Zákazníkům, kteří hledají cestu, jak zatraktivnit klasické regálové systémy, navrhneme nové netradiční rozestavění nebo vhodnou barevnost.

Disponujeme také regálovými systémy pro sítě čerpacích stanic, menší prodejny nebo designové butiky.

 • Postaráme se o vše včetně rychlé montáže i následného servisu.
 • Pevné a stabilní regály bezpečně unesou také těžké zboží.
 • Neomezené škálování díky stavebnicovému systému s množstvím doplňků.
Ozvěte se nám

Kompletní vybavení od jednoho dodavatele se vyplatí

Interiér prodejen není jen o regálovém systému a pokladních zónách. My vám toho ale umíme nabídnout mnohem více.

Designové stojany pro systémy self-scanování zboží

Od zajištění brandingu přes doplnění podsvícení, dřevěných nebo plastových prvků až po dodání na místo. Podpoříme vás na každém kroku. Na vás už bude pouze oživení pokladních systémů na prodejně.

Vodicí a dělicí systémy, ochranné prvky

O jednoduché a spolehlivé oddělení prostor nebo návštěvníků se postará modulární vodicí zábradlí a dělicí stěny doplněné o polykarbonátové nebo plexi výplně. Nechybí ani nerezové ochranné podélné a rohové prvky pro ochranu zařízení a zboží před nárazy nákupních vozíků nebo manipulační techniky.

Světelné navigační systémy

Vhodně zvolená navigace pro zákazníka je dnes stejně důležitá jako pestrá nabídka zboží. Když navigační systém navíc podsvítíte LED pásky, zákazník už ve vašem obchodě nebude nikdy bloudit.

Parkboxy a parkovací stanice

Nabízíme samostatné parkboxy i rozšiřitelné parkovací stanice pro nákupní vozíky z hliníkových profilů doplněných polykarbonátem nebo plexi stěnami.

Manipulační vozíky

Hodí se pro snadnou manipulaci s přepravkami, bednami a objemnějším zbožím. Nabízíme standardní provedení i řešení na míru vašim individuálním potřebám.

Rollkontejnery

Tento typ vozíků je ideálním řešením například na sběr a přesun odpadu ve skladu nebo vyskladňování zboží na prodejnách.

Přepravní vozíky

Díky většímu množství polic máte lepší přístup k různorodému zboží, které převážíte.

 

Ozvěte se nám

Nedílnou součástí prodejny jsou jednoúčelové regály i prodejní displeje

Zpracujeme řešení na míru konkrétnímu zboží, ať je to prodejní stojan na cukrovinky, designový předpokladní kiosek, nebo prodejní stojan s vlastním brandem. Vaši zákazníci vždy najdou, co hledají.

 • Standardní i alternativní recyklované materiály
 • Individuální design i materiály
 • Výroba na míru
Ozvěte se nám

Prim u nábytku pro prodejny hrají přírodní materiály

Každá moderní prodejna se dnes již neobejde bez doplňkových dřevěných prodejních regálů, pečivových stojanů a designových displejů. Dnešní zákazník je velmi náročný. Rádi vám proto navrhneme a vyrobíme prodejní nábytek, které poskytne zákazníkům příjemný zážitek z nákupu.

 • Regály s dřevěnými prvky
 • Pečivové regály
 • Prodejní pulty na zeleninu a ovoce
 • Dřevěné stojany, bedny
 • Infokoutky, recepce
 • Skříně, pulty, nábytek v zázemí
Ozvěte se nám

Dezinfekční a hygienické produkty

Chraňte své zaměstnance i zákazníky. Období pandemie ukázalo na potřebu řešit nejen čistotu prodejen, ale i ochranu pro zákazníky a zaměstnance. Nabízíme ochranné plexi stěny a kryty prodejních prostor, recepcí i provozních prostor, automatické dezinfekční stanice a další ochranné prvky.

Automatický dávkovač dezinfekce CleanBox Evo1

Plně automatický, bezdotykový systém pro hygienické dávkování dezinfekčních tekutých prostředků vhodný pro použití v prodejnách či provozech s možností uchycení na stěnu nebo stojan.

Ochranné plexi stěny

Ochranné plexi stěny vyrobené přímo na míru prodejen, provozů, výdejních pultů nebo recepcí s možností vlastního brandingu.

 

Ozvěte se nám

Spolehlivé řešení pro jakoukoliv prodejnu

S našimi regály efektivně sladíte prodej co nejširší nabídky zboží s prodejní plochou. Vystavíte potravinové i nepotravinové zboží tak, aby si ho zákazníci všimli.

Získáte profesionální a bezchybnou montáž na místě.

Vybírat můžete jakoukoliv barvu ze vzorníku RAL.

clean4you_ikony-01

Regály jsou snadno udržovatelné. Chcete pomoct s čištěním?

clean4you_ikony-02

Snadno přizpůsobíte výšku polic vystavenému zboží.

Zařídíme, že se vše povede na výbornou. Jak to provedeme?

Regály stavíme po České a Slovenské republice

Prodejní regály dovezeme a namontujeme kdekoliv v ČR a SR.

Komponenty na míru vyrábíme in-house

Zakázkové produkty vyrábí naši kvalifikovaní zaměstnanci v České republice.

Sledujeme aktuální trendy a jdeme s dobou

Máme zkušenosti s realizací zakázek pro společnosti Ahold, Billa, Tesco, Penny Market a další.

Případová studie Proměna recepce supermarketu Terno Olomouc

Skupina supermarketů Terno je na retailovém trhu již od roku 1995. Olomoucký supermarket se ke skupině připojil následně v roce 1997 jako druhý v pořadí. Terno nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží a služeb se zvláštní pozorností věnované sortimentu čerstvého zboží, ovoce a zeleniny, nápojů a pekařského zboží.

Přečíst kompletní studii

nová_repepce_supermarketu_Terno

Reference Společnosti, které nám svěřily svoji důvěru

 • ahold
 • brembo
 • Excalibur Army
 • Jungheinrich
 • valeo
 • Aisin

Přejít na všechny reference


Udržitelnost u nás nekončí využíváním recyklovaných materiálů

V konceptu smysluplného oběhového hospodářství nesmí chybět ani zodpovědný přístup k dalším firemním činnostem. Důraz klademe na ekologický přístup při realizaci celého spektra služeb včetně záručního a pozáručního servisu.

Při vývoji nových produktů myslíme na vhodný výběr materiálů a inovativní přístupy k jejich použití. Před samotnou výrobou připravujeme detailní 3D modely výrobků a v elektronické podobě ověřujeme konstrukční řešení a všechny aspekty výrobku – omezujeme počet vyráběných prototypů.

Na vysloužilé zařízení a vybavení se díváme jinak – nepatří na skládku. Z komponent klasických regálů připravujeme konstrukce prodejních pultů, prodejní displeje nebo selfscan systémy. Z dřevěných výrobků zachraňujeme využitelné materiály a využíváme je v nových produktech.

Pečlivě se staráme o nakládání s odpady. Omezujeme plýtvání a zaměřujeme se na inteligentní systém odpadového hospodářství.


Ozvěte se mi. Společně najdeme vhodné řešení pro vaši prodejnu.

Zavolejte, napište nebo rovnou poptejte.

Zpět

Obchodní regály a vybavení prodejen

Všechny položky jsou povinné. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Jan Kraus

Zavolejte, napište nebo rovnou poptejte.

+420 733 125 672 kraus@clean4you.cz

© 2024 Clean4you. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Beneš & Michl

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost