Přeskočit na obsah

Proměna recepce supermarketu Terno Olomouc

logo-terno

Skupina supermarketů Terno je na retailovém trhu již od roku 1995. Olomoucký supermarket se ke skupině připojil následně v roce 1997 jako druhý v pořadí. Terno nabízí svým zákazníkům široký sortiment zboží a služeb se zvláštní pozorností věnované sortimentu čerstvého zboží, ovoce a zeleniny, nápojů a pekařského zboží.

Jak naše spolupráce probíhala?

1

Oslovení a kritický termín

Olomoucký supermarket nás jako dlouholetého dodavatele oslovil s poptávkou na komplexní úpravu prostoru recepce, který slouží jako prostor pro odbavení zákazníků, prostor pro prezentaci cenného zboží i jako prostor pro administrativní úkony.

Stávající stav již byl nevyhovující modernímu pojetí prodejny. Společnost oslovila architekta, který navrhl nové řešení recepčního pultu, uspořádání regálů s doplňky ze dřeva i kompletní vizuální prostoru. Terno následně oslovilo nás jako dodavatele obchodního vybavení s poptávkou na zhotovení díla do 14 dnů od převzetí bez uzavření provozu supermarketu, práce tedy musely probíhat s ohledem na zákazníky nebo v nočních hodinách.

Původní recepce supermarketu Terno
2

Konzultace a příprava

Prvním krokem přípravy realizace byla obhlídka prostoru a převzetí materiálů od architekta. Stávající uspořádání recepce včetně vedení kabelových svazků v podhledech i podlaze vyvolalo spoustu problémů souvisejících s jejich přeložením, odstranění podhledů a zapravení betonových stropů, ale i uchycení volně stojících regálových modulů s ohledem na zatížení dřevěnými doplňky.

Z hlediska výroby bylo důležité přesně vyrobit specificky tvarované díly z laminátových desek a vyřešit jejich skryté uchycení.

Po vyřešení technických otázek jsme nastoupili s týmem montérů na demontáž stávajícího vybavení, vyčištění prostor a zapravení stropu, do kterého bylo nutné zaříznout stávající kabelová vedení.

Postup prací na nové recepci supermarketu Terno
3

Prostor dostal úplně nový vzhled

Po kompletní přípravě prostor jsme se s dalšími subdodavateli pustili do díla. Návoz regálů, usazení dřevěných prvků a recepce. Ukotvení a vyladění všech dílů bylo poměrně náročné, nerovnosti, malý prostor a časový tlak nás nutili postupovat přesně dle naplánovaného harmonogramu bez časové rezervy na řešení změn.

Vše jsme stihli v daném termínu a výsledek podle nás stojí za to. Moderní styl recepce je vidět hned po příchodu do prodejny, zákazníci kvitují snadnější přístup i více prostoru pro řešení nejen administrativních věcí. A vedení společnosti? Naprostá spokojenost.

Nová recepce supermarketu Terno

Jak jsme pomohli supermarketu Terno Olomouc?

  • Zvládli jsme zajistit kompletní realizaci recepčního prostoru do nového kabátu.
  • Vyřešili jsme problém s vedením kabelových svazků a zajistili čistý design.
  • Zvládli jsme koordinaci všech subdodavatelů.
  • Nová recepce se stihla otevřít v plánovaném termínu před Vánocemi.

Společnost Clean4you s.r.o. odvedla perfektní práci. Během celého procesu zakázky jsem neměl pocit, že by se vyskytovaly nějaké problémy. Vše bylo okamžitě řešeno k naší spokojenosti, v odpovídající kvalitě i termínu. Musím říci, že jsem se ještě nesetkal s takovým přístupem dodavatele, kdy nás pravidelně informoval o postupu prací a jejich plnění včetně dokumentace. Byla to zkrátka perfektní a profesionální spolupráce.

Jak vypadá naše realizace

Zpět

Kontaktujte nás

Všechny položky jsou povinné. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 Clean4you. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Beneš & Michl

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost