Přeskočit na obsah

Servisní služby a čištění

Postaráme se o profi ekologické čištění a servis veškerého obchodního vybavení.

Rovnou poptat řešení

Dezinfekčních stojany a hygienické služby pro retail

Zabýváme se profesionální dezinfekcí prostor a odborným čištěním veškerého obchodního vybavení uvnitř i venku. Nabízíme i vlastní dezinfekční stojany s plně automatickým dávkovačem tekutých dezinfekcí a ochranné plexi stěny na míru.

Dezinfekční a hygienické produkty

Chraňte své zaměstnance i zákazníky. Období pandemie ukázalo na potřebu řešit nejen čistotu prodejen, ale i ochranu pro zákazníky a zaměstnance. Nabízíme ochranné plexi stěny a kryty prodejních prostor, recepcí i provozních prostor, automatické dezinfekční stanice a další ochranné prvky.

Automatický dávkovač dezinfekce CleanBox Evo1

Plně automatický, bezdotykový systém pro hygienické dávkování dezinfekčních tekutých prostředků vhodný pro použití v prodejnách či provozech s možností uchycení na stěnu nebo stojan.

Ochranné plexi stěny

Ochranné plexi stěny vyrobené přímo na míru prodejen, provozů, výdejních pultů nebo recepcí s možností vlastního brandingu.

 

Ozvěte se nám

Čištění a dezinfekce

Hygienické čištění suchou párou

Provádíme antivirové a antibakteriální čištění prostor a zařízení s důrazem na nejvyšší nároky na hygienu pomocí speciální chemie schválené pro použití v potravinářském průmyslu a suché páry zahřáté na vysokou teplotu.

Odstraňování žvýkaček horkou párou

Odstraníme žvýkačky ze všech typů povrchů včetně koberců za pomocí speciální chemie, horké páry a mechanického čištění. Službu nejvíce ocení retailové a hotelové řetězce.

Hloubkové ošetření podlah v provozech

Provádíme hloubkové chemické ošetření podlah velkých i větších prodejen, gastro a pekárenských provozů a dalších. Výsledkem je protiskluzový a vysoce odolný povrch s možností lesklého nebo matného vzhledu.

  • Hloubkově čistíme teraco i keramickou dlažbu
  • Ošetříme podlahy z linolea, marmolea i PVC

Čištění a dezinfekce nákupních vozíků a košíků

Ekologické a ekonomické čištění a mytí nákupních vozíků a obchodního vybavení tlakovou vodou a chemií určenou pro potravinářské provozy splňuje podmínky styku ošetřené plochy s potravinami. Čištění je vhodné doplnit dezinfekcí pomocí koncentrovaného ozonu ve vodě.

Mobilní mycí box CartWash na nákupní vozíky

Čištění obvykle probíhá na straně zákazníka, případně je možné vozíky odvézt na kompletní ošetření a servis do našich prostor.

Pokud nemáte vhodné prostory pro hygienické ošetření obchodního vybavení, můžete využit služeb našeho mobilního mycího boxu nákupních vozíků a dalšího vybavení CartWash. Díky kompaktním rozměrům jej lze použít i na malé venkovní ploše nebo vnitřních parkovištích.

Rovnou poptat řešení

Servis a revitalizace

Zajistíme kompletní údržbu od výměny drobných částí až po generální opravy nebo revitalizace výrobků. Poskytneme kompletní péči, kdy v jeden den provedeme servis i odborné vyčištění veškerého zařízení.

Repase a revitalizace produktů jsou výhodnější pro váš rozpočet a šetrnější pro životní prostředí

Provádíme odborné obnovení veškerého prodejního zařízení od regálů přes vstupní a výstupní zóny, nákupní vybavení nebo navigační systémy.

 

Rovnou poptat řešení

Rychlé a odborné čištění zázemí prodejen i provozů

Již přes 10 let se věnujeme profesionálnímu antivirovému a antibakteriálnímu čištění zařízení a provozů. Odstraňujeme mastnotu a zápeky u pekárenských a gastro provozů pomocí certifikované chemie. Hloubkově čistíme betonové podlahy a dlažby. Použitím voskových přípravků a speciální chemie zajistíme hydrofobní povrch se zvýšenou odolností proti poškození.

clean4you_ikony-12

Antibakteriální čištění suchou párou při 170 °C

clean4you_ikony-13

Vhodné pro alergiky a lidi se sníženou imunitou

clean4you_ikony-11

Ekonomické čištění tlakovou vodou

clean4you_ikony-14

Odstranění žvýkaček, graffiti a olejových skvrn

ATP test Clean4you

Řešíte hygienickou čistotu prodejen a provozu?

Domluvte si s námi schůzku, během které probereme všechny vaše požadavky na hygienickou čistotu. Provedeme rychlé ATP testy profesionálním zařízením a navrhneme následný postup, jak zajistit trvale udržitelnou hygienickou čistotu vašich provozů.

Mám zájem o konzultaci


Udržitelnost u nás nekončí využíváním recyklovaných materiálů

V konceptu smysluplného oběhového hospodářství nesmí chybět ani zodpovědný přístup k dalším firemním činnostem. Důraz klademe na ekologický přístup při realizaci celého spektra služeb včetně záručního a pozáručního servisu.

Při vývoji nových produktů myslíme na vhodný výběr materiálů a inovativní přístupy k jejich použití. Před samotnou výrobou připravujeme detailní 3D modely výrobků a v elektronické podobě ověřujeme konstrukční řešení a všechny aspekty výrobku – omezujeme počet vyráběných prototypů.

Na vysloužilé zařízení a vybavení se díváme jinak – nepatří na skládku. Z komponent klasických regálů připravujeme konstrukce prodejních pultů, prodejní displeje nebo selfscan systémy. Z dřevěných výrobků zachraňujeme využitelné materiály a využíváme je v nových produktech.

Pečlivě se staráme o nakládání s odpady. Omezujeme plýtvání a zaměřujeme se na inteligentní systém odpadového hospodářství.


Servisními službami a antibakteriálním čištěním se zabýváme od začátku fungování firmy. Kontaktujte mě. Odpovím na vaše otázky.

Zavolejte, napište nebo rovnou poptejte.

Zpět

Servisní služby a čištění

Všechny položky jsou povinné. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Hana Kuchařová

Zavolejte, napište nebo rovnou poptejte.

+420 731 074 572 kucharova@clean4you.cz

© 2024 Clean4you. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Beneš & Michl

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost