Přeskočit na obsah

10 let dodáváme výrobky a služby pro logistické, obchodní a výrobní odvětví

Více o nás

10

let na trhu

Všechny naše produkty vyrábíme ve vlastních provozech v Hněvotíně u Olomouce. Jsme ryze česká firma.

2000+

zakázek za rok

Řešíme zakázky pro malé firmy ale i nadnárodní společnosti. Ke spokojenosti všech.

80+

profesionálů

Naší prioritou je kvalitně odvedená práce a vstřícnost k vám, našim zákazníkům.

Profesionální partner v oblasti retailových služeb a řešení pro průmyslovou logistiku

Firma Clean4you s. r. o. vznikla v roce 2010 s portfoliem služeb specializovaného čištění a generálních oprav retailového vybavení. V následujících letech jsme podstatně rozšířili sortiment logistických výrobků a manipulační techniky a zařadili se mezi významné hráče v oblasti retailových služeb a řešení pro průmyslovou logistiku.

Nově jsme v portfoliu představili i výrobky pro venkovní cvičení a fitness. To vše produkujeme v našich výrobních a lakovacích provozech nedaleko Olomouce. Ceníme si toho, že jsme ryze česká výrobní společnost.

Cirkulární ekonomika u nás prostupuje výrobou i myslí

Rádi nacházíme nové a inovativní cesty k dodržení základních principů cirkulární ekonomiky. Cítíme přirozenou potřebu pracovat s využitím materiálů a energií. Prevencí plýtvání a využití různých forem recyklace šetříme nejen naši planetu, ale také finanční zdroje, a pomáháme našim zákazníkům a dodavatelům s problémy spojenými s vysloužilými produkty.

Ohleduplnost a odpovědnost v přístupu k surovinám by měla být přirozeným chováním každého z nás. Vždyť každým rokem čerpáme zdroje na úkor budoucích generací.

  • Pečlivě třídíme nevyužitelný a odpadní materiál pro další zpracování
  • Repasujeme vysloužilé nebo poškozené produkty
  • Testujeme nové materiály a inovujeme výrobní postupy

Chci vědět více

Milan_Horyl_onas

Zakládáme si na vysoké kvalitě služeb a dlouhé životnosti našich výrobků

Od založení společnosti vyrábíme produkty, které jsou synonymem dlouhé životnosti, vysoké kvality a komfortu obsluhy, designu a služeb. Přinášíme vám produkty a služby, které jsou kvalitní, funkční, uživatelsky komfortní a přátelské k životnímu prostředí. Vždy pro nás bylo klíčové budovat proaktivní přístup k vám, našim zákazníkům, a být pro vás spolehlivým obchodním partnerem.

Náš systém řízení splňuje mezinárodní normy

Ve všech oblastech naší činnosti je vždy prioritou kvalitně odvedená práce a vstřícnost vůči zákazníkům. Přinášíme vám produkty a služby, které jsou kvalitní, funkční, uživatelsky komfortní a přátelské k životnímu prostředí.

ISO 9001

Naše produkty se vyznačují dlouhou životností, vysokou kvalitou, komfortem obsluhy, designu a služeb. Výrobky i systém výroby splňují nejrespektovanější světovou normu kvality ISO 9001.

ISO 14001

Svým odpovědným přístupem chceme přispět ke zlepšení životního prostředí. Dlouhodobě minimalizujeme dopady naší činnosti na životní prostředí dle normy ISO 14001.

ReferenceNaši spokojení zákazníci

Od začátku spolupracujeme s malými i velkými subjekty napříč Českou a Slovenskou republikou.

Chci vidět všechny reference

Vyrábíme i moderní venkovní tělocvičny, workoutová a parkurová hřiště

Od roku 2015 se specializujeme na oblíbená venkovní workoutová hřiště a venkovní tělocvičny pro dospělé a náctileté pod vlastní značkou Workoutland. Tyto hřiště splňují veškeré normy a certifikace, jsou plně variabilní a vhodná jak pro obce, tak školy a sportovní kluby.

Přejít na další aktivity

Workoutland - venkovní tělocvičny a workoutová hřiště

Využijte naše služby

Prodejní regály

Pro prodejny

Nabízíme širokou škálu služeb pro retail, od dodávek nejkvalitnějších prodejních regálů a jiného obchodního zařízení přes čištění a servis provozů či nákupních vozíků až po designový remodeling prodejny podle aktuálních trendů.

Prodejní regály

Pro provozy

Vyrábíme manipulační techniku, která zefektivní vaši práci v různých průmyslových provozech. Obraťte se na nás, pokud potřebujete manipulační podvozky, rollkontejnery, vychystávací vozíky nebo speciální řešení na míru.

Prodejní regály

Výrobní služby

Specializujeme se na zakázkovou výrobu logistických zařízení, manipulační techniky pro průmyslové závody a skladovací plochy. V naší lakovně se postaráme o kvalitní a ekologicky šetrné práškové lakování malých i velkých dílů.

Zpět

Kontaktujte nás

© 2022 Clean4you. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Beneš & Michl

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost