Firma Clean4you s.r.o. vznikla v roce 2010 a od počátku se řadíme mezi významné hráče v oblasti retailových služeb a řešení pro průmyslovou logistiku. V následujících letech jsme podstatně rozšířili sortiment logistických výrobků a manipulační techniky a nově zařadili do portfolia výrobky pro venkovní cvičení a fitness. To vše produkujeme v našich výrobních a lakovacích provozech.

Ve všech oblastech naší činnosti je vždy prioritou kvalitně odvedená práce a vstřícnost vůči zákazníkům. Vyrábíme produkty, které jsou synonymem dlouhé životnosti, vysoké kvality, komfortu obsluhy, designu a služeb. Naše výrobky a systém výroby splňují nejrespektovanější světovou normu kvality ISO 9001.

Od založení společnosti je nedílnou součástí firemní strategie odpovědnost vůči životnímu prostředí. Zákazníkům přinášíme produkty a služby, které jsou kvalitní, funkční, uživatelsky komfortní a přátelské k životnímu prostředí. Dlouhodobě minimalizujeme dopady činnosti na životní prostředí dle normy ISO 14001. Vlajkovou lodí v oblasti ekologie je vlastní technologie čištění ekologickým mycím boxem, kterou jsme vyvinuli a představili v roce 2010.

 

HISTORIE SPOLEČNOSTI