Prášková lakovna pro lakování velkoformátových dílů drobných materiálů již od jednoho kusu

Moderní provoz se specializací na konečnou úpravu kovů práškovými plasty. Technologie práškového lakování je šetrná k životnímu prostředí, cenově příznivá a přináší vysoce kvalitní výsledek. Službu lze využít pro lakování drobných výrobků i rozměrných dílů.


inlineSliderAutoTime

Realizace zakázky

Prioritou je vždy rychlost dodání. U standardních objednávek nabízíme dodací lhůty do 3 pracovních dnů.

Práškové barvy

Výběr ze spektra barev RAL od ověřených a kvalitních výrobců. Barvy jsou vysoce odolné, zdravotně nezávadné, vhodné pro výrobky užívané v exteriéru i interiéru.

Povrchová struktura

Podobu povrchu můžete ovlivnit výběrem prášku. Z nabízených variant lze vybrat například lesk, mat a polomat nebo hrubou strukturu.

Množství a cena

Lakování již od jednoho kusu za příznivé ceny. Konkrétní ceny se odvíjí od velkosti lakované plochy (v m2), zvolené barvy a počtu kusů. Cenové podmínky jsou řešeny vždy po dohodě s našimi obchodními zástupci.

Doprava

Na přání zákazníka doručíme výrobky na požadovanou adresu naší autodopravou.

Balení

Ochrana výrobků během manipulace a převozu je zajištěna pomocí standardních obalových materiálů nebo dle balicího předpisu zákazníka.

 

Chcete vědět více nebo přímo zaslat poptávku?

Stačí nám poslat krátkou zprávu a ozveme se Vám!

 

PROCES PRÁŠKOVÉHO LAKOVÁNÍ

Základem pro kvalitní lakování je očištěný povrch materiálu. Nejprve je povrch zbaven mastnoty a ošetřen antikorozní ochranou a tím je připraven k aplikaci práškových plastů. Barvy se nanášejí ručně za pomoci stříkací pistole ve stříkacím boxu. Po nástřiku práškového plastu je výrobek umístěn do vypalovací pece, kde při teplotě 180-200 °C dochází k vytvrzení a přilnutí prášku k povrchu materiálu.

MAXIMÁLNÍ ROZMĚRY LAKOVANÝCH PŘEDMĚTŮ

Práškové lakování je vhodné pro ocelové a pozinkované povrchy. Díky ruční obsluze lze provést nástřik tvarově složitých dílů včetně obtížně dostupných míst.

7800 mm
2900 mm
1400 mm
500 kg