Přeskočit na obsah

Postaráme se o interiérové i exteriérové vybavení u vaší prodejny

Interiér prodejen není jen o regálovém systému a pokladních zónách, nabídneme vám kompletní sortiment nákupních vozíků, ochranných prvků, dělicích stěn a zábradlí nebo designové stojany pro self-scan stanice. Pro vaše venkovní prostory dodáme zařízení pro parkování nákupních vozíků nebo modulární přístřeškové boxy do zázemí, vše dle vašich požadavků. Postaráme se i o servis a čištění tohoto vybavení.

Chci poptat stání pro vozíky

Nabídka vybavení pro interiér a exteriér prodejen

Ochranné plexi štíty

Chraňte sebe i své zákazníky. Nabízíme ochranné plexi stěny vyrobené přímo na míru prodejen, provozů nebo recepcí s možností vlastního brandingu. Samozřejmostí je montáž plexi stěny přímo na místě.

 • ochrana proti Covid-19
 • výroba na míru
 • branding

Parkboxy a parkovací stanice

Potřebujete uchránit nákupní vozíky před nepřízní počasí? Nabízíme samostatné parkboxy i rozšiřitelné parkovací stanice z hliníkových profilů doplněných polykarbonátem nebo plexi stěnami. Samozřejmostí je individuální povrchová úprava komaxit v barvách RAL nebo úprava dle vašich prostorových dispozic.

Self-scan stojany

Designové stojany pro systémy self-scanování zboží. Navrhneme pro vás jak vlastní design s možností brandingu, umístíme vámi dodaný systém a na prodejně už jej pouze oživíte. Stojany je možné doplnit např. LED podsvícením, dřevěnými nebo plastovými prvky.

Vodicí a dělicí systémy

Pro jednoduché a spolehlivé oddělení prostor nebo návštěvníků slouží modulární vodicí zábradlí a dělicí stěny doplněné o polykarbonátové nebo plexi výplně, vše v povrchové úpravě chrom nebo barevné variantě komaxit dle vzorníku RAL.

Ochranné prvky pro prodejny

Ať už máte malou nebo velkou prodejnu, vždy je na prodejní ploše množství zařízení a věcí, u kterých hrozí při nárazu nákupního vozíku poničení případně jiná újma. Pro ochranu těchto prvků vám namontujeme např. nerezové ochrany rohů, které zabrání kontaktu vozíku se zařízením. Potřebujete souvislou ochranou lištu např. kolem chladících pultů? Pro nás žádný problém. Lištu můžete mít jak v nerezové úpravě, tak v komaxitu v barvách dle vzorníku RAL.

Modulární přístřešky na dvůr či do zázemí

V zázemí prodejen bývá často málo místa a mnohdy je potřeba skladovat věci venku. Pro tyto účely jsou ideální škálovatelné zamykatelné přístřešky. Schováte do nich např. odpadní nádoby a vyhnete se problémům s prohrabováním odpadu. Stejně dobře poslouží jako garáž pro nejrůznější nářadí či stroje. Přístřešek v barvách RAL nebo pozinku můžete osadit jak jednokřídlými, tak dvoukřídlými dveřmi na zámek.

 • výška bez střechy: 2 300 mm
  výška včetně střechy: 2 570 mm
 • šířka jednoho modulu: 1 500 mm
 • hloubka jednoho modulu: 1 500 mm

Světelné navigační systémy

Vhodně zvolená navigace pro zákazníka je dnes stejně důležitá jako pestrá nabídka zboží. Když navigační systém navíc podsvítíme LED pásky, zákazník už ve vašem obchodě nebude nikdy bloudit. Samozřejmostí je pak montáž na místě a následný servis.

Designový parkbox pro vozíky? Obraťte se na nás.

Ať už hledáte standardní nebo nestandardní řešení parkovacího místa pro nákupní vozíky, zkuste se obrátit na nás. Spolu najdeme ideální typ, který bude odpovídat stylu a barevnému provedení vašeho obchodu a splní i bezpečnostní nároky. 

clean4you_ikony-04

Používáme lehké hliníkové profily.

clean4you_ikony-03

Vysoce kvalitní plastové, skleněné nebo PCD výplně.

clean4you_ikony-06

Variabilní tvary zastřešení, barevné provedení i rozměry.

clean4you_ikony-05

Ochrana před odcizením vozíků díky uzamykatelnému řešení.

manipulacni_technika

Manipulační technika v zázemí prodejen

Na každé prodejně je potřeba denně pohybovat s těžkými paletami a přemisťovat zboží v rámci skladů nebo do regálů co nejefektivněji. Nabízíme profesionální výrobky jako rollkontejnery pro uložení a transport zboží, vychystávací vozíky pro snadnou a rychlou přepravu zboží mezi regály, které vám manipulaci usnadní.

Chci vědět víc


dezinfekce_vybaveni

Postaráme se o dezinfekci vašich prostor a zařízení

Zajistíme plošnou dezinfekci prodejních prostor i zázemí, dodáme vám automatické dezinfekční stojany nebo provedeme antibakteriální čištění chladicích boxů a dalšího zařízení.

Chci poptat vaše služby 

Reference Naši spokojení zákazníci

 • ahold
 • Windmöller & Hölscher
 • still
 • nidec
 • DM drogerie
 • Hartman

Chci vidět všechny reference

Případová studie Recyklace plastových nákupních vozíků

Obchodní vybavení montujeme po České a Slovenské republice

Hotové řešení dovezeme a namontujeme kdekoliv v ČR a SR.

Zakázková výroba probíhá u nás

Produkty vyrábí naši kvalifikovaní zaměstnanci v České republice.

Máme zkušenosti i s velkými řetězci

Realizovali jsme řadu zakázek pro společnosti Ahold, Billa, Tesco, Globus, ...

 

Nevíte, jaké řešení je pro vaše prostory vhodné? Kontaktujte mě. Nabídnu vám nejvhodnější variantu.

Zavolejte, napište nebo rovnou poptejte.

Zpět

Vybavení prodejen

Jan Kraus

Zavolejte, napište nebo rovnou poptejte.

+420 733 125 672 kraus@clean4you.cz

© 2023 Clean4you. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Beneš & Michl

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost