Přeskočit na obsah

Prodejní POS a regálové moduly pro Bobcat

Bobcat160x80-01

Bobcat je globálním výrobcem kolových i pásových nakladačů, bagrů, teleskopických manipulátorů a další techniky pro širokou oblast použití. S historií sahající až do roku 1947 patří nyní již jako člen průmyslové skupiny Doosan mezi sedm největších výrobců stavebních strojů.

Náročná, ale inspirující zakázka

1

Jak naše spolupráce vznikla?

Společnost Bobcat pořádá každoročně setkání svých dealerů a prodejců v různých regionech světa. Tyto akce jsou vždy spojeny s prezentací novinek a obchodních plánů.

V roce 2023 se setkání evropských prodejců uskutečnilo v Praze a my jsme dostali příležitost skrze partnerskou společnost Graphic-House pro Bobcat vytvořit část zázemí a hlavně prodejní samostatně stojící displeje a regálové ostrovy určené pro prezentaci příslušenství a doplňkového prodeje. Především časově náročný projekt pro nás představoval nejen obchodní příležitost, ale i výzvu v podobě spolupráce více našich výrobních úseků.

Render_regálového_modulu_pro_Bobcat
2

Zadání bylo jasné a času málo

Jako velký globální hráč na poli průmyslové a stavební techniky měl Bobcat od začátku jasné představy o výsledné podobě zázemí konference i prodejních jednotek. Dokumentace v rozsahu několika desítek stran se věnovala každému detailu, rozmístění panelů, předělů a POS displejů, doprovodné grafice i navigaci pro všechny účastníky.

Na nás již bylo vymyslet materiálové a konstrukční složení panelů a jejich osazení v místě akce a připravit vzorky POS displejů.

Designové panelové stěny jsme vzhledem k jejich rozměrům a požadavkům na ustavení v prostorů vyrobili v kombinaci laminátových materiálů, sendvičových hliníků a technických plastů s přímým UV potiskem nebo polepem litou fólií.

POS displeje a regálové jednotky jsme připravili v několika variantách, od volně stojících oboustranných gondol až po vysoké přístěnné moduly s podsvícením a vysokou nosností.

práce_na_usazení_panelů_Bobcat
3

3) Akce se zúčastnili stovky dealerů a naše regály míří do světa

Na dvoudenní akci se sjeli prodejci ze všech evropských zemí a měli možnost vidět ukázky nových strojů i nový koncept prodejních kiosků. Naše práce končila nad ránem v den startu akce, kdy jsme během 24 hodin osadili veškeré prostory designovými stěnami a předěly, připravili regálové moduly a POS pro prezentaci doplňků.

Dohromady šlo o desítky různých dílů a komponent, které bylo nutné v krátkém časovém úseku umístit bez možnosti zásahu či kotvení do stěn či podlah pronajatých prostor s cílem vytvořit brandový prostor přesně pro potřeby zákazníka.

Finální prostor po osazení panelů pro Bobcat

Pro nás to byla výzva. A pro Bobcat?

  • Připravili jsme 7 různých regálových prodejních kiosků a POS pro prezentaci zboží.
  • Vyrobili a na místě jsme osadili samostatně stojící designové předstěny a předěly.
  • Zvládli jsme instalaci na místě v krátkém časovém horizontu a ušetřili tak prostředky an pronájmu prostor.
  • Zvládli jsem i atypická řešení s požadavky na specifické podsvícení.

Dealerská setkání jsou vždy postavena na špičkové prezentaci produktů a setkávání prodejců v prostředí, které je postavené na míru brandu Bobcatu. Nachystat tuto konferenci pro společnost Bobcat nebyl lehký úkol a podílelo se na něm spousta lidí a dodavatelů. Firma Clean4you nám pomohla vytvořit a zrealizovat zázemí pro akci One Bobcat 2023 a dodala na akci POS a regálové samostatné kiosky pro prezentaci doplňkového sortimentu.

Jak vypadá naše realizace

Zpět

Kontaktujte nás

Všechny položky jsou povinné. Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

© 2024 Clean4you. Všechna práva vyhrazena. Vytvořeno v Beneš & Michl

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost