Workoutová hřiště pro domácí cvičení pro fitness centra pro obce a města na míru

Vyrábíme certifikovaná workoutová hřiště, moderní a bezúdržbové cvičební náčiní. Workout je přirozená forma pohybu a zdravá alternativa k posilování, která si získala příznivce po celém světě. Nabízíme 3 produktové řady sestav navržené s ohledem na způsob využití. Pro venkovní cvičení certifikovaná hřiště VARIO G, pro fitness centra a další vnitřní prostory sestavy VARIO F. Novinkou je jednoduše sestavitelná konstrukce VARIO B, ideální pro domácí cvičení.


6 týdnů, to je doba, za kterou postavíme vaše hřiště. V rámci poptávky zpracujeme kompletní návrh včetně 3D vizualizace a to s důrazem na využití, stabilitu a bezpečnost všech prvků.

Hřiště a tajemství jejich výroby si prohlédněte na Workoutland.cz!

WORKOUTOVÉ SESTAVY VARIO G

Více než 20 sestav po celé České republice postavených během 1 roku. Hřiště jsou většinou veřejně přístupná a umožňují cvičení každému bez rozdílu.

inlineSlider

WORKOUTOVÉ SESTAVY VARIO B

Domácí sestava je ideální pro kvalitní procvičení svalstva celého těla. S rozměry 1,5 x 2,3 m je nenáročná na prostor, a proto se skvěle hodí do zahrad a také do interiéru domů.

WORKOUTOVÉ SESTAVY VARIO F

Designová sestava vhodná pro fitness centra, telocvičny a sportovní haly. Nabízí všechny prvky pro procvičení svalstva celého těla, slouží k nácviku gymnastických prvků a lze ji využít ke skupinovým a kruhovým tréninkům.